Dowiedz się kim jesteśmy. Poznaj bliżej naszą historię.

Nasza praca pozwala przełożyć pasję na realne piękno. Jest to możliwe dzięki zamiłowaniu do estetyki, tworzenia i realnej chęci sprostania wyzwań, stawianych w codziennej pracy z klientem. Traktujemy Państwa indywidualnie, a naszym głównym celem jest dostarczyć produkt wyjątkowy i nietuzinkowy. Kwiaty i wszelakie dekoracje to nasz sposób na wyrażanie emocji - na przenoszenie się w świat szalonych kolorów i zapachów. Podążamy za trendami, dbamy o detale, pogłębiamy wiedzę i wykazujemy się kreatywnością. Tworzymy z miłością do roślin.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą dekoracyjną. Wykonujemy: stylizację wnętrz kościołów i sal; przyozdobienia samochodów ślubnych; całościową oprawę florystyczną Pary Młodej i Świadków. Chętnie działamy również w obrębie aranżacji okolicznościowych, czy tych nastawionych na eventy i wydarzenia tematyczne. Nasze usługi oferujemy na terenie województwa śląskiego (Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze itp). W przypadku dalszych lokalizacji wszelkie szczegóły omawiamy podczas konsultacji. Siedziba firmy znajduję się w Częstochowie i to tutaj zazwyczaj umawiamy pierwsze spotkanie. Jeśli Para Młoda nie ma możliwości osobistego spotkania wówczas ustalenia załatwiamy drogą mailową lub telefoniczną.

Czym dysponujemy?

Kwintesencją naszych aranżacji są kompozycje kwiatowe. Uważamy, że piękno natury zamknięte w kwiatach niezmiennie zachwyca. Stylizacje dopełniamy elementami dekoracyjnymi, m. in.: świecznikami, kandelabrami, wazonami, stojakami, girlandami, balonami, napisami, ramkami, tkaninami, a pamiętając o zmieniających się trendach nieustannie wzbogacamy nasze kompozycyjne portfolio.

Jakie aranżacje tworzymy?

Tworzymy aranżacje z charakterem. Stylowe, niebanalne, wysmakowane. Nasza elastyczność pozwala nam na idealne dopasowanie się do Państwa oczekiwań. Tworzymy z czystej pasji. Nie wierzymy w szablony i gotowe rozwiązania, ponieważ prawdziwe piękno kryje w sobie nieodkryte pokłady możliwości. Efektowny minimalizm, szykowna elegancja, rustykalna prostota? Sprostamy każdemu wyzwaniu.

Co nas wyróżnia - dekoracje ślubne Częstochowa?

Wyróżnia nas podejście pełne empatii oraz jakość - jakość wykonanych dekoracji, ale także jakość obsługi. Na każdym etapie realizacji dajemy poczucie bezpieczeństwa i pewności wykonanej usługi, bo współtworzymy razem z Państwem i dla Państwa.

 

 

🌸 Dekoracje ślubne Częstochowa » Dowiedz się kim jesteśmy. Poznaj bliżej naszą historię.